Yalova Marka Patent Tescil

Yalova

Marka Patent Hizmetleri

Yalova ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Kurulduğu günden bu yana firmamız Yalova patent firması arayışında bulunan kişilere kaliteli ve kapsamlı çözümler sunuyor. Firmamız, bölgenin en çok tercih edilen patent ve marka tescil danışmanlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Fikri haklarını elinde bulundurduğunuz ve benzerlerine karşı tamamen orijinal yönleri veya işleviyle öne çıkan buluşunuzun patentini alabilmek için gerekli profesyonel desteği firmamızda görev yapan patent uzmanlarından alabilirsiniz. Hukuki açıdan buluşunuzun yeni bir buluş veya icat olduğunu kanıtlamak ve gerekli patent başvurusunu yapabilmek için gerekli araştırma ve dosya hazırlama işlerini deneyimli patent uzmanlarımız sayesinde en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Yalova Patent; Hızlı Patent Başvurusu

Herhangi bir ticari alanda kullanılacak bir ürünün buluşu veya cihazın icadı konularında, herkesten önce davranarak bu cihazın patentini alabilirsiniz. Bu durumda kurumsal hizmet veren patent firmalarına ihtiyaç duymanız kaçınılmazdır. Uluslararası hukuk kurallarının yanı sıra yerel hukuk açısından da mevzuatlara uyumlu hareket eden profesyoneller sayesinde buluşunuz için yapmak istediğiniz patent başvurusunu hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde sunabilirsiniz. Patent belgesi alabilmek için;

  • Öncelikle buluşunuzun incelenmesi,
  • Ardından buluşunuzun özellikleri bakımından patent almaya uygun bulunması,
  • Gerekli özelliklerinin ön plana çıkarılarak patent başvuru dosyasının hazırlanması

gibi süreçlerden geçmesi gerekmektedir. Bu başvuru dosyasında patent başvurusunun olumlu sonuçlanmasını sağlayacak şekilde buluşun detaylarının bahsedilmelidir. Buluşun benzerlerinden olan farkının anlatılması, ne işe yaradığı ve ne tür faydalarının olduğu gibi konuların ince detaylara inilerek betimlenmesi gerekmektedir. Bu tür konularda deneyim sahibi olan patent başvuru uzmanlarımızdan profesyonel destek alarak siz de buluşunuz için gerekli patent başvuru sürecini başarılı şekilde yönetebilirsiniz.

Detaylı Marka Tescil Danışmanlığı

Buluş veya icatlarınızın fikri mülkiyet haklarını elinde bulundurabilmeniz için patent kurullarına yapılacak olan başvuruların olumlu sonuçlanması gerekmektedir. Patent belgesine sahip olarak buluşunu yaptığınız ürün ya da hizmetin satış, pazarlama veya farklı firmalara devredilmesi gibi konularda ticari ehliyete sahip olabilirsiniz. Bu avantajların yanı sıra marka tescil işlerini de yerine getiren deneyimli ekibimiz, buluşunuzun hangi işletmeye ya da şahsa ait olduğunu da hukuki açıdan güvence altına alabilirsiniz.

Yalova patent firması arayışınızda güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, geçmişten günümüze pek çok marka, buluş ve icat için gerekli görülen patent başvuru işlemleri sürecini yönetmiştir. Ve çok sayıda olumlu sonuçlara imza atmayı başarmıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip deneyimli patent ve marka tescil danışmanlarımızdan uygun fiyatlı çözümler alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Marka kullanım haklarınızın sınırlarının belirlenmesi ve markanızın herhangi bir şekilde izinsiz olarak kullanılmasının ya da kopyalanmasının önüne geçilebilmesi için marka tescil danışmanlığı hizmeti almanız tavsiye edilmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Bölgesinin en çok tercih edilen ve en popüler patent ve marka tescil danışmanlık firmalarından biri olarak adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışını benimseyen ekibimizden detaylı hizmet alabilmek için hemen firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

https://www.caddepatent.com.tr/marka-tescili-kac-yil-gecerlidir/

Uygun Fiyatlı Patent ve Marka Tescil Hizmeti

Marka ve patent tescil işlerini çok geç olmadan tamamlamak ve başvurularınızın başarılı şekilde sonuçlandırılmasını sağlamak için bölgenin en tecrübeli patent danışmanlık firmalarından olan şirketimizden destek alabilirsiniz. Bütçenizi yormayan fiyatlarla, markanızın ya da buluşlarınızın tüm ticari ve fikri mülkiyet haklarına sahip olabilmek için bizi tercih edebilirsiniz. Ekibimiz gerekli incelemeleri kapsamlı ve detaylı biçimde tamamladıktan sonra patent başvuru dosyanızı eksiksiz biçimde hazırlayar. Ve ardından patent kuruluna sunmaktadır. Bu sayede Yalova patent firmamız tarafından buluşlarınız veya markanız için patent alınabilir olmaktadır.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara