Zonguldak Marka Patent Tescil

Zonguldak

Marka Patent Hizmetleri

Zonguldak ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Zonguldak Patent,buluşlara yönelik patent tescilleri gerçekleştirebilmenizin yanında ISO kalite belgesi ve marka tescil işlemleriniz için de sunduğu kaliteli bakış açısı sayesinde çözümler getirmektedir. Uzman ekibimiz ile tescil hizmetlerini gerçekleştirmek üzere çıkılan bu yolda müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Siz de patent ve marka tescil işlemlerinizi vakit kaybetmeden firmamız bünyesinde sonuçlandırabilir, sizler için hukuki prosedürler çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Zonguldak Patent; Güvenilir Hizmet ile Patent Tescil Olanakları

Güvenilir ve kaliteli hizmet prensiplerini benimseyerek yoluna devam eden firmamız, ticari prestijinizi korumanıza yönelik olarak buluşlarınızı güvence altına almanızı sağlamaktadır. Patent tescil hizmetleri, lisans vb. hakları tanıyarak icat sahibinin yasal imkanlardan yararlanması için fırsat sunmaktadır. Patent sahibi olmanız, piyasada rakiplerinize karşı daha kolay mücadele edebilmeniz ve ekonomik alanda avantajlar elde edebilmenize dönük pek çok kolaylık sağlamaktadır. Siz de patent tescil işlemlerinizle ilgili firmamıza güvenebilir, sürecin her noktasında yardımcı olacak profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış olan Zonguldak Patent firmamız, verdiği hizmetler ve detaylı araştırmalar sonucunda eksiksiz biçimde bilgilendirilmenizi sağlamaktadır. Böylelikle izniniz olmadan buluşunu gerçekleştirdiğiniz ürün veya hizmet başkaları tarafından kullanılma veya satılma gibi durumlarla karşı karşıya kalmamaktadır. Patent haklarına dair yürürlükte olan kararname doğrultusunda başvurunuzun onaylanmasına yönelik bütün hizmetlerden firmamız sayesinde yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz yenilikçi ve kaliteli çözümlerin yanı sıra uygun fiyatlardan yararlanarak buluşlarınızın patent tescilini alabilir, ilerlemek istediğiniz alanda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Marka Sahipleri İçin Marka Tescili Hizmetleri

Her alanda aktif olarak kullandığınız markanızın tescilini almak, hukuk dışı saldırılarla kolay baş edebilmenizi veya taklit ürünlere karşı haklarınızı koruyabilmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle markanızın size ait olduğunu kesinleştirmek ve firmanızı güvence altına almak için marka tescil hizmeti almanız önem taşımaktadır. Ticari dünyada bulunan rakip firmalardan sıyrılabilmeniz için marka tescili gerekmektedir. Markalar sembol olmanın ötesine geçerek firmanızın kimliğini temsil eden bir unsur olmaktadır. Marka tescilinden doğan haklardan faydalanabilmek açısından süreç yönetiminizi firmamız üzerinden gerçekleştirebilir, etkili çözüm olanaklarıyla alakalı uzman ekibimizce bilgilendirilebilirsiniz. Markanızı olası olumsuz durumlara karşı korumak ve hukuki yaptırım haklarını elinizde bulundurabilmeniz açısından profesyonel ekibimiz, işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize yardımcı olmaktadır. Marka tescil başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için gerekli incelemeleri yapan deneyimli firmamız, kısa sürede sonuç almanız için elinden geleni yapmaktadır. Siz de kendi markanızın sahibi olmak istiyorsanız patenthizmetlerimizden yararlanabilir, markanızın haklarını elinizde bulundurabilirsiniz.

Profesyonel Ekiple Hizmet Kalite Belgesi Başvurusu

Tüketicilere ve işletmelere dönük pek çok avantaj sağlayan kalite belgesi, yaptığınız işin kalite standartlarının kanıtı niteliğinde olmaktadır. Müşteri memnuniyetinin de yansıması özelliğinde olan kalite belgesi sayesinde rakipleriniz arasında daha avantajlı konuma geçebilmeniz mümkün hale gelmektedir. Piyasada hizmet ve ürünleriniz bazında daha avantajlı konuma geçmeniz kalite belgesi sayesinde mümkün olmaktadır. Kuruluşunuzun kalitesini arttırmaya katkı sağlamak ve çalışmalarınızı daha profesyonel gerçekleştirmek istiyorsanız kalite belgesi hazırlama hizmetimize başvurabilir, her konuda ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Alanında en çok tercih edilen firmalardan olan Zonguldak Patent sunduğu profesyonel destekle etkili çözüm önerilerini birleştirerek müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir. Kurumsal marka tescili ve patent işlemlerinizin yanı sıra belge hazırlama konusunda da destek alabileceğiniz firmamız, kalite standartlarınızı olduğundan daha yüksek seviyeye taşımanıza yardımcı olmaktadır. Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi güvence altına almanıza dönük gerçekleştirdiğimiz müşteri odaklı çalışmalarımız ile rakiplerinizi geri planda bırakma fırsatı elde edebilirsiniz. Siz de marka, işletme veya buluş güvenliğinizi arttırarak daha profesyonel ilerlemek istiyorsanız aradığınız desteğe uzman ekibimiz üzerinden ulaşabilir, bizi tercih edebilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara