Marka Patent Danışmanlık

Buluşunuzun, ticari markanızın veya ürünlerinizin görsel korumasını ulusal ve uluslararası platformda sağlamak için yapacağınız patent tescil, marka tescil ve tasarım tescil işlemlerinde patent ve marka ofisinden alacağınız marka tescil danışmanlık ve patent danışmanlığı ile sorunsuz ve daha güvenilir bir tescil sürecine sahip olmaktasınız.

Marka ve Patent Vekilliği

Marka vekilliği, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından kişilere verilen ve TPMK nezdinde müvekkil adına işlem yapılmasına hak veren bir sıfattır. Firmamız marka ve patent vekilliğine sahip yetkili bir patent tescil ofisidir. Ofisimiz en iyi patent firmaları arasında yer almaktadır. Marka ve patent vekillerimiz tarafından Kurum nezdinde yurtiçi ve yurtdışı marka tescil, patent tescil, tasarım tescil işlemleriniz yapılmaktadır.

Marka Tescil Firmaları ile Çalışmanın Avantajları

Patent firması ile birlikte çalışılmasıyla Türk Patent ve Marka Kurumu başvuru ve başvuru sonrası sürecin doğru bir şekilde yürütülmesi sağlanmaktadır. Patent büroları üçüncü kişilere karşı çıkan bir itilafta size destek sunmaktadır. Başvuru aşamasında bir patent şirketi ile çalışılması sizi her zaman maddi açıdan bir adım öne taşımaktadır. Ofisimiz TPMK’ye resmi kayıtlı patent firmaları arasında yer almaktadır. Patent danışmanlık hakkında bilgi almak isterseniz biri arayabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara