Adıyaman Marka Patent Tescil

Adıyaman

Marka Patent Hizmetleri

Adıyaman ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Türkiye’nin dört bir yanında mucitlerin ve markaların yardımına koşan Adıyaman patent firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini odak noktasına alan çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Bilindiği üzere patent faydalı model ve tasarım haklarının kişinin üzerine almasını ve korunmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte patent bu hakların yönetimi ve ticari gücünün artırılması gibi avantajları da kişilere vermiş olmaktadır.

Kanunda da geçen fikri ve sinai hakların korunması konusunda tüm müşterilerimize profesyonel kalitede hizmet sunan firmamız, doğru çözüm ortağı olarak öne çıkmaktadır. Bünyesinde alanında deneyimli ve uzman patent mühendislerimiz ile vekillerimiz ile birlikte tüm müşterilerimize profesyonel kalitede hizmetler sağlayan firmamızda ürünlerin dizaynlarının yanı sıra mucitler için de yeni buluşlar geliştirmelerinin tescil edilmesi konusunda gerekli işlemler başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Adıyaman Patent Teknik Destek Firması

Yurt içi ve yurt dışı araştırmalarda gerekli patent destek hizmetini başarılı bir şekilde sunan firmamız, kurulduğu ve faaliyetlerine başladığını günden bu yana sektörün en çok ilgi gören firmaları arasında kendine yer bulmaktadır. Firmamıza yapılan bütün patent tescil başvurularında birtakım prosedürler ve yasal konular uygulamaya geçirilmektedir. Firmamızın deneyimli ekibi tarafından yapılan her patent tescil başvurusu öncesinde ve uluslararası patent veritabanlarında bir patent araştırması düzenlenmektedir. Söz konusu global patent araştırması sürecinde bir patent araştırma raporu ortaya çıkmaktadır. Firmamızın geliştirmiş olduğu yazılımlar ve sertifikalar ile desteklenen patent raporlarında patent başvuru konusu olan buluş ile ilgili teknikte bilinen en yakın patent dokümanları belirlenip bu dokümanlar ile mevcut buluşun farklılıkları uzmanlar tarafından yorumlanır. Dolayısıyla bu alanda deneyimli patent mühendisleri ve Adıyaman patent uzmanlarının yorumları ışığında patent başvurusunun yapılıp yapılamayacağı konusunda nihai karar verilir. Ayrıca Türk patent ve marka kurumu bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Profesyonel Patentleme Desteği

Firmamızın deneyimli ekibi, patent başvuru işlemleri sırasında önceden test aşamasına alınan patent başvuru dokümanlarının profesyonel bir şekilde hazırlanmasından sorumludur. Patent tarifnamesi olarak bilinen bu dokümanlar arasında genellikle şu belgeler yer almaktadır:

  • Patent tarifnamesi
  • İstemler
  • Teknik çizimler
  • Bilgisayar destekli gösterim

Söz konusu patent tarifnamesinin uluslararası kurallara ve gerekliliklere göre hazırlanmasında şirketimizin bünyesinde görev yapan deneyimli patent uzmanları öne çıkmaktadır. Siz de patent almak istediğiniz projeniz ile ilgi olarak Türkiye’nin dört bir yanında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren şirketimize gönül rahatlığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Şirketimize yapacağınız patent başvurularında konusunda uzman ve tercih edilen mühendislik kökeni uzmanlarından hizmet alabilirsiniz. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet sunan firmamızda patent geçerliliği için her yıl başvuru tarihine tekabül eden zamanda yıllık koruma ücretlerinin ödenmesine de dikkat edilmelidir. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmadan proje, ürün veya katma değerlerin patentlenmesi sorunsuz şekilde gerçekleşmiş olmaktadır. Adıyaman patent firmamız 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdedir

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara