Afyon Marka Patent Tescil

Afyon

Marka Patent Hizmetleri

Afyon ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Faydalı model ve tasarım haklarının korunmasını, deneyimli ekibi ile profesyonel bir şekilde yerine getiren Afyon patent firmamız, Türkiye’de kendi sektöründe faaliyetlerine başladığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır. Şirketimiz patent yapılması gereken ve patent alınacak tüm proje, fikir ve ürünler için talep edilen koşullar doğrultusunda profesyonel patent destek hizmetleri sunmaktadır.

Siz de patent almak için gerekli başvuruyu yaparken; Türkiye’nin dört bir yanında profesyonel kalitede hizmetler sunan firmamızın deneyimlerinden bütçenize uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Fikri ve sinai hakların etkin bir şekilde korunması ve yönetilmesinde tecrübeli patent firması olarak öne çıkan şirketimiz; sektördeki pek çok müşterimizin karşılaşabileceği en doğru çözüm ortağı olarak öne çıkmaktadır.

Telif ve Patent İhlalleri Konusunda Destek​

Tasarım haklarının korunması, yönetilmesi ve ticari rekabet gücünün artırılmasında büyük önem taşıtan patent konusunda hızlı hareket edilmesi gerekir. Bu tür çalışmaları yapmak isteyenlerin mutlaka sektörde deneyim ve uzmanlığı ile müşterilerine yol gösteren köklü patent firmalarından profesyonel destek almaları tavsiye edilmektedir. Çünkü teknik patent desteği ve hizmet kalitesi yüksek seçenekler olmadan patent haklarının alınması mümkün olmamaktadır.

Firmamızın deneyimli çalışan ekibi içinde her konuda uzman patent mühendisi ve patent vekillerimiz bulunmaktadır. Siz de bu çalışanlarımızın engin tecrübe ve sektörel birikimlerinden faydalanarak buluşlarınızın tüm fikri ve sinai haklarını üzerinize alabilir; bu hakların yönetimi konusunda herhangi bir problem veya mağduriyet yaşamadan keyfinize bakabilirsiniz. İşlerinizin ticari olarak büyümesi için gerekli olan patent desteği, Afyon patent firmamızın tecrübeli ekibinden çıkan profesyonel destek ile sorunsuz olarak sürdürülmektedir.

Ayrıca Adıyaman patent bilgilerini inceleyebilirsiniz. 

Yurt İçi ve Yurt Dışı Araştırmalar

Patent alımında en büyük ve en önemli aşamaların başında yurt içi ve yurt dışı araştırmalar gelmektedir. Çünkü uluslararası örgütlere yapılan her patent tescili başvurusundan önce mutlaka hem ulusal bazda hem de uluslararası alanda patent veritabanlarını aktif olarak kullanarak patent araştırması yapılmalıdır. Profesyonel olarak gerçekleştirilen söz konusu patent araştırmaları sonucunda, bir patent araştırma raporu ortaya konulmalıdır.

Deneyimli ekibimiz ve patent mühendis ile vekillerimizin tecrübeleri ışığında patent araştırma raporu tam da istenen şekliyle hazırlanmaktadır. Bu sayede patent başvurularında herhangi bir sorunla karşılaşılması mümkün değildir. Söz konusu patent araştırma raporlarında patent başvuru konusu buluş veya proje ile ilgili olarak teknik açıdan en alakalı patentler belirlenir ve incelemeye alınır. Bu dokümanlar arasında patenti alınacak projenin farklılıkları tespit edilir ve patent alma başvurusu tamamlanır.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren şirketimiz kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Siz de patent almak istediğinizde profesyonel başvuru yapmak için Afyon patent firmamızın iletişim bilgilerini kullanarak, profesyonel hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara