Ardahan Marka Patent Tescil

Ardahan

Marka Patent Hizmetleri

Ardahan ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Marka tescil ve patent işlemleri için Ardahan patent olarak daima sizin ve markanızın yanındayız. Ardahan’da hizmet veren firmaların markalaşma yolunda atacakları ilk adımların doğru ve uzman desteği ile gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Firmamıza ulaşarak firma adının ve işaretlerinin resmi olarak tescil edilmesi veya ürünlerinizin tüm haklarının alınması için patent hizmetlerinin gerçekleştirilmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de özellikle son yıllarda yerelden ulusal düzeye oradan da uluslararası bir faaliyet alanına kavuşmak isteyen birçok yerel işletme tarafından marka tescili ve patent başvuruları yapılmaya başlanmıştır. Belirli standartların ve şartların sağlanmasının ardında Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından onaylanan belgeler ile sektörde kurumsallaşma yolunda önemli bir adımı uzman ekiplerimiz ile beraber atabilirsiniz.

Ardahan Patent ve Marka Tescil Hizmetleri

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde faaliyetlerine devam eden Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından:

  • Patent ve Faydalı Model
  • Marka
  • Tasarım
  • Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı

Başta olmak üzere birçok farklı konuda tescil belgeleri verilmektedir. Tescillenen markalar ve ürünlerin haklarına sahip firmalar ise sektörde birçok yönden öne çıkar. Bu firmalar kaliteli hizmet sağladığını kanıtlayan bir belge ile hizmetlerini sürdürebilir ve faaliyet alanlarını genişletebilir. Ardahan’da bulunan firmanız için marka olma ve kurumsallaşma yolunda atacağı ilk adımda kurumsal firmamızdan destek alabilirsiniz. Türkiye’de alınan patent sayısı içinde sizin de buluşlarınızın yer almasını sağlayabilirsiniz.

Marka Tescil İşlemleri Neden Önemli?

Rakipler arasından ayrılmak ve markanızın tanımlanmasını sağlamak adına marka tescil işlemlerinin gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Farklı firmalar tarafından ürünleri için benzer veya doğrudan aynı tasarımların kullanılması veya firma adının ve işaretlerinin kullanılarak adınızın kötüye kullanılması gibi sorunların önüne geçmek için de mutlaka tescil işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir.

Ticari markanızın tescil edilmesi kurumsal bir dönüşüm içinde son derece önemli olacaktır. Markanızın tüm faaliyetleri, ürün ve hizmetleri ile maka adının ve işaretlerinin güvence altına alınması için Ardahan patent ve marka tescil hizmetinde yıllardır olduğu gibi bugünde yanınızda olan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Patent Nedir, Ne İşe Yarar?

Patent en kısa tanımlama ile yeni ve bilinmeyen bir ürünün geliştirilmesi ve bu ürünün üretiminden kullanımına kadar tüm haklarına sahip olunmasını sağlayan belgelerdir. Bu sayede özellikle üretim alanında faaliyet gösteren firmaların buluşlarını patent ile koruma altına alması işletmenin uluslararası bir başarı elde etmesinde ciddi katkı sağlayacaktır.

Patent ve faydalı model işlemleri için baştan sona her adımda firmanızın yanında olan kurumumuz Türkiye’nin en çok patent alan firmaları arasında yerinizi almanızı sağlayacak uzman çözümleri ile yanınızda olmaya devam ediyor. Yenilikçi buluşlarınız ile markanızı veya kendi adınızı geniş kitlelere duyurarak sektörde vazgeçilmez ve tek olma konumuna ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Patent bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Ardahan Marka Tescil ve Patent Başvurusu

Markanızın tescil işlemleri ve patent, faydalı model başvuruları için Türk Patent tarafından belirlenen birçok farklı kritere ve standarta sahip olmanız gerekir. Bu nedenle uzman bir firma eşliğinde sürecin yürütülmesi sizin için son derece önemlidir. Markanızın geniş kitlelere ulaşması ve sektörde tek olduğunu kanıtlaması için isim hakları ile logo, harf vb. temel işaretlerin tüm haklarının satın alınması gerekir.

Öte yandan ürünleriniz için patent başvurusu yaparak buluşlarınızın rakipler tarafından kullanılması ve üretilmesinin önüne geçmeniz de mümkündür. Ardahan patent ve marka tescil firması olarak bu zorlu süreçte sizin ve firmanızın yanındayız. Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak kısa süre içinde marka ve patent işlemleri için takip etmeniz gereken rotayı sizler için çiziyoruz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara