Batman Marka Patent Tescil

Batman

Marka Patent Hizmetleri

Batman ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Yoğun fikir ve üretim sonucunda ortaya çıkan buluş niteliğindeki yeni ürünlerinizin Batman patent ve tescil firması olarak sizin adınıza tescillenmesini sağlıyoruz. Kendi adınıza tescillenerek buluşlarınızın tüm haklarına sahip olmak için patent tescil hizmetlerimizden yararlanmanız gerekmektedir. Patentlerin yanı sıra faydalı model tescili ile işlemenize veya size ait ürünleriniz üzerinde yaptığınız yeni geliştirmelerin de tescillenerek, rakiplerinizin bu ürünleri izinsiz kullanarak faaliyet göstermelerini engelleyebilirsiniz.

Marka tescili ve patent alma süreçleri oldukça karmaşık ve zorludur. Özellikle danışmanlık ve bizzat destek almadan, Türk Patent ve Marka Kurumu başta olmak üzere yerli ve yabancı diğer pek çok kurum tarafından onaylanması mümkün değildir. Batman’da faaliyet gösteren işletmelerimiz ve yeni ürün geliştiren gerçek kişiler adına patent, marka tescil ve faydalı model başvuru işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm süreci sizin için başarılı bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

İlginizi çekebilir: Düzce Patent

Batman Patent ve Marka Tescil Hizmetlerimiz

Patent ve marka tescil firması olarak danışmanlık hizmetlerimiz ve firmanız veya sizin adına tescil başvurusu hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Kısa süre içinde en karmaşık süreçlerin bile başarılı bir şekilde tamamlanarak işletmenizin veya geliştirdiğiniz ürünlerin tüm haklarına sahip olabilirsiniz. Rakipleriniz tarafından taklit edilmenin veya bu ürünlerin rakipleriniz tarafından kullanılmasının önüne geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel destek alarak marka patent tescili başta olmak üzere yararlanabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz:

  • Patent ve Faydalı Model Tescili,
  • Yurt Dışı Tescil İşlemleri,
  • Bilirkişilik,
  • Patent İtiraz Hizmeti vb.

Birçok farklı farklı kurumsal hizmet seçeneğinden yararlanmanız mümkündür. Türkiye’de her geçen gün biraz daha önem kazanan marka ve patent tescil işlemlerine yönelik doğru stratejiler izlemek ve başarılı bir yöntem kullanmak için firmamız hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Patent Tescili ve Patent İtiraz Hizmetleri

Patent almak kadar yetkili kurumlar tarafından olumsuz araştırma ve inceleme sonuçlarına karşı itiraz işlemlerinin de sizin adınıza gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Görüş bildirme ve uzmanlık gerektiren pek çok konuda bilirkişi hizmetleri ile patent işlemlerinde kurumsal destek almanızı sağlamaya devam ediyoruz.

Üretim sürecinde geliştirilen yeni ürünler veya fikirlerin ürüne dönüşmesinin ardından tüm haklarının korunması adına Batman patent ve marka tescil danışmanlık firması olarak destek sunmaya devam ediyoruz. Patent ve marka sorgulama hizmetleri başta olmak üzere birçok farklı hizmet seçeneğinden firmamız güvencesi ile yararlanın.

Patent ve Marka Tesciline Dair Uzman Desteği!

Alanında uzman ve deneyim sahibi personellerimiz ve sektör deneyimlerimiz sayesinde Türk Patent ve Marka Kurumu başta olmak üzere tüm marka tescili, patent ve faydalı model işlemleri için kurumsal destek sağlıyoruz. Uzman desteğinden yararlanarak markanızın geliştirilmesi ve güvenli bir şekilde marka olma yolunda etkili adımlar atmanızı sağlayacaktır.

Patent ve marka tescil hizmetlerimizden yararlanarak en kısa sürede doğru stratejiler uygulanarak marka tescil işlemleri ve patent konularda profesyonel olarak destek sağlamaya devam ediyoruz. Tüm zorlu ve karmaşık adımları uzman danışmanlığında yaparak markanızın uluslararası standartlarda faaliyetlerini devam ettirmesi mümkündür.

Kurumsal Batman Patent ve Tescil Danışmanlık Hizmeti

Patent ve marka tescil işlemlerinde uzman görüşlerinin alınması ve önceden sorgulama işlemlerinin doğru araçlar ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmesi sın derece önemlidir. Tescil başvurularının olumlu yanıt alması için en doğru stratejiyi geliştirmek adına kurumsal firmamızdan danışmanlık ve patent, marka tescil hizmeti alabilirsiniz.

Uzman kadromuz ve kurumsal desteğimizle işletmenizin ve ürünlerinizin yanında olmaya devam ediyoruz. Batman patent ve tescil kurumu olarak danışmanlık ve tescil başvuru hizmetlerimizden yararlanarak hedeflerinizin kısa sürede gerçekleştirilmesini sağlayabilir ve başvurularınızın olumlu yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara