Ordu Marka Patent Tescil

Ordu

Marka Patent Hizmetleri

Ordu ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent; bir buluşun, yen bir icatın, yeni bir ürünün veya yeni bir hizmetin sizin adınıza tescil edilmesini sağlayan, yasal olarak size birtakım haklar sağlayan belgelerdir. Resmi olarak devlet kayıtlarında ürün veya hizmetin size ait olduğunu gösteren patent belgelerini alabilmek için TPE tarafından belirlenmiş kriterleri ve standartları sağlıyor olmanız ve başvuru dosyanızın eksiksiz olması gereklidir. Bu konu da sizlere hizmet veren ve uzun yıllardır profesyonel olarak danışmanlık hizmetleri vererek yüzlerce patent süresini başarılı bir şekilde tamamlayan Ordu patent danışmanlık firması ihtiyaç duymanız halinde sizlere de profesyonel olarak hizmet verecektir. Başvuru sürecinizin başarılı bir şekilde tamamlanması ve başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacak olan firma ile çalıştığınızda süreç çok kısa bir süre de tamamlanmaktadır.

Ordu Patent – Cadde Patent

Ordu patent firması olarak ihtiyacınız olan tüm aşamalar için sizlere hizmet veriyor, marka tescili Ordu patent  hizmetleri ile markanızın yasal olarak koruma altına alınmasını sağlıyoruz. Yer aldığınız sektörde rekabet avantajı sağlayacak, marka değerinizi artırarak firmanızın daha değerli bir firma olmasına katkı sağlayacak marka tescil işlemleri için sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. İlgili alana ve konuya göre sahip olmanız gereken kriterler için sizlere hizmet veriyor, marka tescil işlemlerinde başvuru dosyanızın eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlıyoruz. Patent başvuru sürecinde sizlere yardımcı olan danışmanlarımız aracılığı ile sürecin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor ve markanızı yasal olarak koruma altına alıyoruz.

Küreselleşmiş sermaye içerisinde pek çok firma hızla ürün veya hizmet imal etmekte ve bunları markalaştırmaktadır. Markalaşan işletmeler tüketici hacmini artırmaktadır. Zira markalaşmış ürünler bireylerin gözünde sizleri daha güvenli ve kaliteli bir firma imajına iletecektir. Fakat sadece bu durum yeterli olmayacaktır. Çünkü markaların mutlaka kötü niyetli firmalara karşı muhafaza ediliyor olması gerekmektedir. Bu durumu ise sadece tescil işlemi ile elde edebilirsiniz. Ordu marka tescili işlemi için bizlere başvurabilir ve yılların bize verdiği deneyim ile kaliteli hizmetten istifade edebilirsiniz. Öte yandan marka tescil işleminin sizlere kazandıracağı pek çok nimetten de faydalanabilirsiniz.

Ordu Marka Tescili

Marka tescilinin iktisadi işletmeler için fevkalade önemli olduğunu hali hazırdaki pek çok dev firma bilmektedir. Bilmeyen firmalar için çok kısa bir şekilde izah edelim. Söz gelimi ürettiğiniz, imal ettiğiniz mal veya ürünü tescil ettirmediğiniz takdirde bir başka firma sizden izinsiz bu ürünü ticari kaygılarını tatmin etmek için piyasaya sürebilir ve buradan ekonomik kazanç elde edebilir. Elbette bu durum sizleri memnun etmeyecektir. Zira sizin ürününüz ile sizin ticari hacminizi azaltacak bir vaziyet olacaktır. Bu gibi durumlardan sakınmak için Ordu marka tescili sayesinde mahkeme yolu ile hak ettiğiniz kazancı elde edebilirsiniz. Markanızı tescil işlemi sayesinde yasalar bağlamında koruma altına alabilir ve ilerleyen dönemlerde başınıza gelecek muhtemel senaryolardan ve olası problemlerden korunabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara