Sakarya Marka Patent Tescil

Sakarya

Marka Patent Hizmetleri

Sakarya ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent başvurularınız için sizlere profesyonel olarak hizmet veren Sakarya patent danışmanlık firması ile çalıştığınızda patent süreciniz oldukça kısa ve başarılı bir şekilde tamamlanmış oluyor. Ürün veya hizmetler ile ilgili olarak alacağınız patentler ile; prestij açısından, sınai haklar açısından, pazarlama açısından, marka değeri açısından sizlere avantaj sağlama imkanı sağlıyoruz. Profesyonel danışmanlarımız aracılığı ile sizlere vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında patent başvurusu öncesinde sektör ve pazar araştırmalarının yapılması, ürün ve hizmet ile ilgili benzer ürünlerin tespit edilmesi, benzer ürün ve hizmetler ile size ait ürün ve hizmetler arasında farklılıkların tespit edilerek belgelenmesi, belgelenmiş olan farklılıkların başvuru dosyasına eklenmesi ve başvuru sürecinin tamamlanması hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Sakarya Patent- Cadde Patent

Sakarya bölgesinde yer alan firmalara ve kişilere patent hizmeti veren Sakarya patent firması patent işlemleri dışında marka tescil işlemleri içinde sizlere danışmanlık hizmetleri veriyor. İşletmeler ve kişiler için marka danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra markaların koruma altına alınması ve yasal zeminlerde sahiplerine haklar doğurması için marka tescil işlemleri yapılması sürecinde profesyonel olarak hizmet alabiliyorsunuz. Sınai mülkiyet hakları açısından çok önemli olan marka tescil işlemleri hakkında bilgi sahibi değilseniz veya süreci kısaltarak hızlı bir şekilde sonuçlandırmak istiyorsanız firma ile iletişime geçebilir ve işlemleri hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz. Marka tescil işlemlerini yaptırdığınızda marka değerinizi korumuş ve sektörde rekabet avantajına sahip oluyorsunuz.

Günümüz piyasalarında mevcut durum artık firmaları markalaşmaya itmektedir. Markalaşmaya yoğunlaşmayan ticari işletmeler ise doğal seçilim yolu ile mevcut piyasalara tutunamamaktadır. Zira markalaşmaya önem veren firmalar hem tüketici hacimlerini artırmakta hem bireylerin nazarında ciddi anlamda saygı ve güven kazanmaktadır. Öte yandan bu markalaşmanın sadece mevcut hali ile kalması firmalara yetecek bir durum değildir bunun yanı sıra tüm firmalar mevcut markalarını tescil ettirmesi gerekmektedir. Sakarya marka tescili noktasında sizlere hizmet vermekte olan firmamız ticari işletmenizin büyümesi ve tescil problemini ortadan kaldırması için sizleri birlikte.

Sakarya Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tescili sürecinin firmalara, ticari işletmelere ve markalaşmaya doğru giden kuruluşlara çok lazım ve hayati bir olgu olduğu hususuna değindikten sonra marka tescilinin faydalarından bahsetmek isabetli olacaktır. Markaları tescil ettirmek sizi olası haksız rekabet ve muhtemel haksız kazançlardan alı koyacaktır. Öte yandan herhangi bir ticari işletme size ait olan ve özgün olan bir ürünün sizden habersiz kullanması durumunda kanun önünde yaptırım ile karşılaşacaktır. Çünkü tescil ettirilen marka tüm hakları ile birlikte size ait olacaktır. Bu sayede marka olan ürününüzün, malınızın sadece sizin tasarrufunda piyasaya sürülmesi sağlanacaktır. Aksi takdirde kötü niyetli pek çok firma veya kuruluş sizlerin kendi emeği ile orya çıkmış markayı kendi ekonomik kaygıları için kullanacaktır. Bu tür olumsuz senaryolarla muhatap olmamak adına Sakarya marka tescili hususunda bizlere başvurabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara