Sivas Patent Tescil

Sivas

Marka Patent Hizmetleri

Sivas ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Sivas patent firmamız, kurulduğu günden beri kendi bölgesinde başarılı ve faydalı hizmetler sunar. Özellikle sanayi ve teknoloji alanında yeni bir buluş olarak kabul edilebilecek tüm proje, ürün, parça ve hizmetlerde patent alma konusunda profesyonel destek sunmaktadır. Herhangi bir buluş için patent alım sürecinde esas alınan ilgili yönetmelik ve mevzuatlar hakkında kapsamlı bilgilere sahibiz. Deneyimli patent uzmanlarından oluşan ekibimiz, siz müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Siz de yapmış olduğunu buluşla ilgili olarak, çok geç olmadan ve herhangi bir şekilde hak kaybına uğramadan istediğiniz patent belgesine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızdan profesyonel destek almak olacaktır.

Sivas Patent; Buluş Tescil ve Patent Alım Süreci

Herhangi bir alanda buluş yapılabilmesi ve bu buluşun patentinin alınabilmesi için dikkate alınan bazı kural ve unsurlar bulunmaktadır. Özellikle buluş adıyla ortaya sunulan yeniliğin, sanayi veya teknoloji alanında kendine kullanım alanının bulunması şarttır. Bunun dışında buluşların daha önceki benzerlerinden farklı yönlerinin olması ve sanayi alanındaki bir soruna çözüm olurken daha önceki süreçlerden farklı bir işlevi yerine getirmesi çok önemlidir. Bu şartlar altında buluş ve patent tescil sürecinde dikkate alınan pek çok unsur söz konusu olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren patent danışmanlık ekibimiz, buluşunuzun patentini alabilmek ve kendi adınıza ya da şirketiniz adına tescil ettirebilmek için gerekli tüm hukuki ve yasal prosedürlere hakimdir. Bu uygulamaları sizin için en kısa sürede sonuçlanacak şekilde uygulamaya koyup hayata geçiren patent tescil ekibimiz sayesinde, buluşunuzu sorun yaşamdan resmi patent ofislerinde tescil ettirebilirsiniz. Buluşunuz için en kısa sürede patent belgesi alabilmek adına firmamızdaki uzmanların desteğine gönül rahatlığıyla başvuru yapabilirsiniz.

En Uygun Patent Sistemi

Patent belgesi alırken dikkate alınan hukuki prosedürler ve patent sistemi için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan ekibimizi tercih edebilirsiniz. Ekibimizde büyük bir titizlilikle hizmet veren Sivas patent danışmanlık firması çalışanlarımız herhangi bir mağduriyet yaşamadan buluşunuzun en kısa sürede resmi patent ofisleri tarafından tescil edilebilmesi için gerekli desteği sunmaktadır. Öncelikle buluşunuzun incelenmesi ve patent başvurusu yapılabilmesi için gerekli şartları taşıyıp taşımadığı masaya yatırılmalıdır.

Bu sürecin kapsamlı ve detaylı bir şekilde araştırılarak sürdürülmesi çok önemlidir. Çünkü bazı buluşlar yanlış değerlendirmelere tabi tutulduğu için patenti alınacakken mevzuat engeline takıldığı gerekçesiyle yanlış yönlendirilerek iptal edilebilmektedir. Böylesine hayati önem taşıyan konularda kusursuz ve bilinçli hareket edebilmek için kurumsal patent danışmanlık firmamızdan destek almanız tavsiye edilmektedir. Kapsamlı araştırmaların yapılmasının ardından müşteriyi yormayacak prosedür ve maliyet hesaplamaları yapılarak en uygun bütçelerle patent başvuru süreci başlatılmaktadır.

Uygun Maliyetlerle Patent Belgesi

Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle yapmış olduğunuz buluş için patent belgesi başvurusu prosedürlerini devreye sokabilmek adına firmamızdan destek alabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen ekibimiz, başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız en uygun fiyatlarla buluşunuz için patent ve marka tescil başvuru işlemlerini yönetmektedir. Patent başvurunuzun hukuki açıdan ilgili mevzuatlara uygun bir şekilde hazırlanıp dosyalanması ve bu dosyanın takibi için patent uzmanlarımız özverili bir şekilde görev alıp çalışmaktadır.

Başka bir yerde bulamayacağınız kaliteli ve uygun fiyatlı patent belgesi başvuru işlemlerini firmamızdan bütçenizi yormadan alabilirsiniz. Böylelikle buluşunuz için çok geç kalmadan ve herhangi bir hak kaybına uğramadan talep ettiğiniz patent belgesine ulaşabilirsiniz. Sektörde adından söz ettiren Sivas patent firmamız sayesinde buluşunuzu en kısa yoldan, tamamen hukuki prosedürlere uygun bir şekilde tecil ettirebilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara