Trabzon Marka Patent Tescil

Trabzon

Marka Patent Hizmetleri

Trabzon ilinde tüm marka ve patent işlemleriniz için yanınızdayız. Size sunduğumuz hizmetlerimizi daha yakından inceleyin.

Patent başvuruları, yasal hakların korunması, marka değerinin korunarak yükseltilmesi, sektörde yer alan rakiplere karşı rekabet avantajı sağlaması için mutlaka almanız gereken patentler konusunda sizlere profesyonel olarak hizmet veren Trabzon patent firması kısa süre de başvurularınızın sonuçlanmasını sağlıyor. Patent ile ilgili olarak çok sayıda mevzuat olduğu için başvuru öncesinde uzun süre mevzuat okumak ve başvuru dosyanızın mevzuata uygun olmasını sağlamak için zaman kaybetmek yerine bu alanda tecrübe sahip olan ve yüzlerce farklı alanda patent başvurusu yağara patent almış, yüzlerce marka tescili yaparak tecrübesini pekiştirmiş olan firma ile çalışabilirsiniz. Alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde patent ve patentler için yapacağınız başvurular kısa süre de sonuçlanacaktır.

Trabzon Patent- Cadde Patent

Trabzon patent firması olarak Trabzon bölgesi başta olmak üzere yurt içinde tüm illere, yurt dışında  belirli lokasyonlara patent danışmanlık hizmeti veren  firma sahip olduğu tecrübeyi sizinle paylaşıyor. Deneyimli ve tecrübeli bir firma olarak patent konularında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veren firma ilgili konu üzerine yerine getirmek zorunda olduğunuz standartları sizin için sağlıyor, başvuru dosyanızın eksiksiz bir şekilde tamamlanarak başvurunuzu yapmanıza katkı sağlıyor. Başvuru süreci boyunca birebir sizinle toplantılar yapan danışmanlar süreç içinde yer alan önemli noktalar olan püf noktaları sizin lehinize olacak şekilde kullanıyor. Bu sayede patent veya marka tescili için yaptığınız başvurunuzun kısa süre de değerlendirilmesi ve başarılı bir şekilde sonuçlanması sağlanmış oluyor.

Markanın ne anlama geldiği ve günümüz ekonomi düzeninde markalaşmanın ne denli önemli olduğu artık hemen hemen tüm ticari işletmeler tarafınca bilinmektedir. Markalaşmanın önemli olduğu kadar marka tescilinin de önem arz ettiği bir düzen içerisinde yaşamaktayız. Firmalar veya işletmeler güvenilir bir intibah oluşturmak ve kaygısız, haklı ve güzel bir rekabetin içerisinde yer almak için markalarını tescil ettirmektedir. Oldukça mühim olan bu nokta es geçilmemesi gereken ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. En az bir mal / değer / hizmetin üretilmesinde gösterilen hassasiyet marka tescilinde de gösterilmelidir ki; ilerleyen dönemlerde firmaların ve işletmelerin haberi olmaksızın bir başka firma tarafınca markaları kullanılmasın. Trabzon marka tescili hizmeti ile karşınızdayız ve sizi haksız durumlardan korumak için bu hususta ciddi bir çalışma vermekteyiz.

Trabzon Marka Tescili – Cadde Patent

Marka tesciline yeterli önemi göstermeyen ve es geçen işletmeler ellerinde bulunan ve tamamen özgün olan ürünlerinin bir başka firmalar tarafından kullanıldığına şahit olacaktır. Bu durumda ne yapılacak o halde? Bu gibi durumlarda ekonomilerine ağır darbe yiyen işletmeler herhangi bir yaptırımda bulunamayacaktır. Zira kanuni yollarla muhafaza etmesi gereken ürününü veya malını tescil işlemi ile korumayan işletmeler kötü niyetli üçüncü şahıslara mahkeme önünde hiçbir hak iddia edip maddi ve manevi tazminat isteyemeyecekler. Bu gibi durumlar ile muhatap olmamanız için Trabzon marka tescili noktasında sizlerleyiz.

Cadde Patent fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

9.00 - 18.00 Pazartesi - Cumartesi

Canlı destek ve ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen Ara